Pristatymas

Užsakytas prekes pristatysime šiais būdais: 

 

• Prekes Jums pristatys DPD kurjeris  

 Prekės pristatomos Jūsų nurodytu adresu per 1-2 darbo dienas. Įvykdžius užsakymą iki 13 val. ir atlikus apmokėjimą, prekes Jums pristatysime kitą darbo dieną.

Prekių pristatymas pirkėjams nemokamas, jeigu užsakymo suma 99.00 Eur ir didesnė. Ši sąlyga negalioja už prekę atsiskaitant kurjeriui.

 Jei užsakymo suma mažesnė negu 99.00 Eur, pristatymas Jums kainuos 3,99 Eur, mokant bankiniu pavedimu ir 6,99 Eur atsiskaitant už užsakymą kurjeriui grynais ar kortele. Prašome atkreipti dėmesį, kad po užsakymo ir prekės atidavimo kurjeriui, pakeitus pristatymo adresą, kurjeris skaičiuoja papildomus mokesčius.

Dėl pristatymo į Kuršių Neriją teirautis telefonu +370 677 64444. Minimali pristatymo kaina 20 Eur.

• Prekių pristatymas į DPD Pickup terminalus visoje Lietuvoje.

Prekes pristatysime į Jūsų pasirinktą DPD Pickup terminalą per 1-2 darbo dienas. Prekės saugomos 7 kalendorines dienas. Pristatymo kaina 2,99 euro. Prašome atkreipti dėmesį, kad į terminalus telpa prekės, kurių matmenys nedidesni kaip (61 x 44 x 37) cm.  Jeigu dvi prekės netelpa į vieną paštomato dėžutę, pridedamas papildomas 2,99 euro mokestis.

(M ir L dydžio bei du S dydžio lagaminai į terminalą netelpa) !

• Prekių pristatymas į OMNIVA paštomatus visoje Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. 

Prekes pristatysime į Jūsų pasirinktą OMNIVA terminalą per 1-2 darbo dienas. Prekės saugomos 7 kalendorines dienas. Pristatymo kaina Lietuvoje 2,99 eurai. Pristatymo kaina į Latviją ir Estiją 6.99 eurai. Prašome atkreipti dėmesį, kad į terminalus telpa prekės, kurių matmenys ne didesni kaip (64 x 39 x 38) cm. Jeigu dvi prekės netelpa į vieną paštomato dėžutę, pridedamas papildomas 2,99 euro mokestis.

(M ir L dydžio bei du S dydžio lagaminai į terminalą netelpa) !